Denný tábor Harry Potter

Rozprávkový svet čarov a kúziel zo sveta Harryho Pottera sme si pre deti pripravili aj tento rok. Prichystaných máme množstvo zaujímavých aktivít a súťaží. Vyskúšame si písať neviditeľným atramentom, vyrobíme si svoje vlastné mandragory a súťažiť budeme aj v trojčarodejníckom turnaji. Deti sa môžu tešiť na skvelú zábavu, nových kamarátov, milé animátorky a množstvo odmien. Tábor je určený nielen fanúšikom Harryho Pottera, ale aj deťom, ktoré túto rozprávku vôbec nepoznajú.

Kde: Kultúrny dom v Nemšovej
Kedy: 17. 7. - 21. 7. 2023 vždy od 7:30 do 16:00

Denný tábor Vitajte v džungli

Skvelý tábor plný dobrodružstva, súťaží a zábavy si užijú chlapci aj dievčatá. Viete, koľko mesiacov je tehotná slonica alebo ako rýchlo beží gepard? Vaše deti to budú vedieť! Cieľom tábora je nájsť poklad, avšak okrem toho sa deti každý deň hravou formou dozvedia rôzne zaujímavostí z ríše zvierat. Spoločne sa zoznámime so zvieratami žijúcimi v moriach a oceánoch, v džungli, vo vzduchu či v púšti. Pre deti máme pripravených množstvo súťaží a aktivít, veľa času budeme tráviť vonku na čerstvom vzduchu, niečo si spoločne vyrobíme a na konci tábora snáď nájdeme stratený poklad.

Kde: Kultúrny dom v Nemšovej
Kedy: 24. 07. - 28. 07. 2023 alebo 31. 07. - 4. 08. 2023 vždy od 7:30 do 16:00

Denný tábor Wednesday

Karneval v školách ovládla Wednesday, a preto sme sa rozhodli pripraviť tábor na túto tému. Tábor je určený len pre dievčatá, pretože spolu budeme robiť množstvo aktivít, ktoré by chlapcov pravdepodobne vôbec nezaujímali. Počas tábora si budeme veľa maľovať, vyrábať, tancovať, súťažiť, robiť si kvízy, šialené účesy alebo detské tetovačky - a to všetko v štýle Wednesday. Tábor je určený pre dievčatá vo veku od 7 do 14 rokov a počet miest v ňom je limitovaný.

Kde: Kultúrny dom v Nemšovej
Kedy: Kedy: 7. 8. - 11. 8. 2023 vždy od 7:30 do 16:00 - PLNE OBSADENÉ


Cena: 130€ / 5 dní

V cene je zahrnutý pitný režim, celodenná strava (desiata, teplý obed a olovrant) a odmeny do súťaží.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Kontaktná osoba: Daša Uherková, 0918 765 494

Pre registráciu detí na tábor prosím vyplňte nasledovný formulár. Zálohovú faktúru Vám pošleme obratom do 24 hodín.