O nás

Kto sme O nás

Naša nezisková organizácia Robme radosť sa zameriava na rôzne aktivity s cieľom prinášať radosť a pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú.

Našim hlavným projektom sú Vianoce z krabičky, prostredníctvom ktorého obdarúvame deti z detských domovov, azylových centier a sociálne slabších rodín vianočnými darčekmi. Vďaka vašim príspevkom a dobrovoľnej práci tak môžeme počas vianočného obdobia prinášať radosť tisícom detí po celom Slovensku.

Počas leta sa venujeme organizácii denných letných táborov, prostredníctvom ktorých sa deti vzdelávajú v rôznych oblastiach, nadväzujú nové priateľstvá a vytvárajú si zážitky na celý život. Naše denné letné tábory sú jedinečnou príležitosťou pre deti, aby si užili nezabudnuteľné chvíle a rozvíjali svoje schopnosti. Sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou týchto vzrušujúcich momentov, ktoré prinášajú veľa radosti.

Neprestávame sa venovať potrebám tých, ktorí najviac potrebujú pomoc a preto počas celého roka podporujeme sociálne slabšie rodiny. Naša práca pre sociálne znevýhodnené rodiny je založená na empatii a snahe o zlepšenie ich každodenného života. Sociálne slabším rodinám sa snažíme pomáhať najmä materiálne, a to napríklad nákupom potravín alebo rôznymi zbierkami.

Ďakujeme vám za vašu podporu a dôveru v našu neziskovú organizáciu Robme radosť. Angažovanosť a solidarita našich darcov nám dáva silu a motiváciu pokračovať v našich aktivitách aj naďalej. Spoločne môžeme urobiť rozdiel v životoch ľudí a priniesť viac radosti do nášho sveta.

Zakladacia listina

Stiahnuť

Štatút

Stiahnuť

Výročná správa 2019

Stiahnuť

Výročná správa 2020

Stiahnuť

Výročná správa 2021

Stiahnuť

Výročná správa 2022

Stiahnuť